Ubytování v Hočko Pohorje

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Hočko Pohorje. Najděte si jeden z hotely, apartmány a penziony přímo ve městě, nebo i v okolí Hočko Pohorje, kde najdeme města Selnica ob Dravi, Maribor, Slovenska Bistrica, Pesnica pri Mariboru a Oplotnica.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

1. Holiday Apartment Bolfenk StarStarStarStar

Foto: Holiday Apartment Bolfenk
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
98 %

Holiday Apartment Bolfenk is an apartment set in Hočko Pohorje, about 50 metres from the ski slopes. There is a balcony overlooking the forest and free WiFi is provided throughout the property.


2. Mountain Cabin Ruška koča Star

Foto: Mountain Cabin Ruška koča
Pokojů: 18
Hodnocení hostů
87 %

Located in Hočko Pohorje, Mountain Cabin Ruška koča features a restaurant and free WiFi, 10 km from Sleme Ski Lift. Fitted with a terrace, the units feature a flat-screen TV and a shared bathroom with shower.


3. Hotel Tisa Pohorje StarStarStar

Foto: Hotel Tisa Pohorje
Pokojů: 27
Hodnocení hostů
93 %

Hotel Tisa Pohorje is set in Hočko Pohorje, 5 km from Sleme Ski Lift, and features free bikes. With free WiFi, this 3-star hotel offers a 24-hour front desk. The accommodation offers a shared lounge and room service for guests.


4. Mountain Cabin Čandrova koča StarStarStar

Foto: Mountain Cabin Čandrova koča
Pokojů: 7
Hodnocení hostů
96 %

With mountain views, Mountain Cabin Čandrova koča is located in Hočko Pohorje and has a restaurant, a shared lounge, bar and garden. Complimentary WiFi is featured. Fitted with a terrace, the units feature a TV and a private bathroom with shower.


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: